k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


Follow us

NEWSLETTER

Chcete vědět jako první o novinkách a slevách v e-shopu?


Hledat

  • Váš nákupní košík je prázdný

Můj zábavný kalendář

Nastal advent, čas zklidnění a rozjímání. Nebo takový by alespoň mohl být, abychom symbolicky zakončili rok starý, byli vděční za jeho radosti a vypořádali se s jeho těžkostmi. A mohli tak oslavit jeho konec a hlavně začátek roku nového. Kdo ví, co ten nový rok přinese? 

 

Na konci článku najdete odkaz na rozhovor pro Knihcentrum revue. 

V posledních letech je konec roku pro mě spojený také s finálními díly Herbáře. Jeho příprava mi zabere celý rok. Rozjímám nad konceptem nové řady, probírám se recepty a pak je vařím. Ty nejlepší se stanou nejen součástí pořadu, ale tradičně již i součástí knížky. Letos jsem se však pustila ještě do jednoho počinu, který jsem tvořila hlavně pro vás, milovníky zahrady a pěstování. 

Celý rok jsem procházela staré časopisy, které jsou mou velkou pracovní i životní inspirací. Nejkrásnější průpovídky, rady a obrázky jsem zhmotnila do Zábavného kalendáře, takového osobního diáře. Chtěla jsem, aby na jedné straně kalendáře byl vždy zobrazený konkrétní týden a na straně druhé měl být volný prostor na všemožné poznámky. 

 

Jakou květinu jste viděli na výletě kvést a jaká plodina vás zaujala? Narazili jste na zajímavý recept, který stojí za to vyzkoušet? Povyprávěl vám někdo o svých oblíbených rostlinkách či způsobu, jakým je pěstuje? Vzpomněli jste si na dobrotu z dětství nebo se vám vybavila vůně babiččiných růží? Právě na tyto krásné postřehy, nápady, myšlenky, vzpomínky a inspirativní momenty jsou připraveny volné stránky v diáři. Na předních stranách zároveň najdete seznam bylin, u kterých je zaznamenáno, kdy se sbírají. Taková pomůcka tam zkrátka musela být!

Přeji vám, mí zlatí čtenáři, aby vám nový rok dělal radost, jako když klíčí semínko. To každý zahradník jásá a raduje se z nového života. A u kávy nebo dobrého čaje si můžete přečíst rozhovor v Knihcentrum revue, ve kterém o diáři mluvím. Za rozhovor tímto moc děkuji! 

Rozhovor s názvem Kateřina Winterová svým diářem potěší milovníky přírody ze stránek Knihcentrum revue najdete v odkazu zde

 

X