k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


Follow us

NEWSLETTER

Chcete vědět jako první o novinkách a slevách v e-shopu?


Hledat

  • Váš nákupní košík je prázdný

Kateřina
Winterová

Jmenuji se Kateřina Winterová a tohle je můj blog Culina (kuchyně) Botanica (věda o bylinách). Jsem divadelní herečka, co občas hraje ve filmu. Jsem autorka knih o jídle. Spíš kulinární publicistka než profesionální kuchařka. Mám ráda dortíky a občas i kolečko salámu, což mi nebrání krmit svou rodinu organicky a zdravě. Miluju přírodu, miluju rostliny i hmyzí říši a jsem fascinovaná, jak jsou pro nás lidi důležité. Proto si fotím brouky a uklidňuji se prací na zahradě. Už několik sezon jsem spoluautorkou televizního pořadu Herbář a i díky němu se u tradičního pokrmu na talíři dívám na to, odkud vlastně zdravé suroviny pocházejí a jak čistě se pěstují. To si ostatně můžete přečíst i v knihách Vaříme podle Herbáře a nově i v mé autorské kuchařce Jíst a žít.

Ráda pronikám do tajů ekologických témat a snažím se své poznatky předávat nejen vám, ale i svým dvěma synům. Fascinují mě tradice, i když je všechny nestíhám dodržovat. Cením si týmové práce, proto mám kolem sebe lidi, kteří mě inspirují a pomáhají mi realizovat tenhle blog. V redakci sbíráme data, píšeme a kreativně tvoříme s Bárou Čápovou. Spoustu fotek mám od Adama Holého a Romaina Kunarta. O food styling se stará skvělá Petra Frýdlová.

Těší mě, že jste si oblíbili i náš e-shop a doufám, že se brzy vedle kuchařek a semínek objeví i další produkty, které vám budou dělat radost. Děkuji vám za vaši přízeň, které si nesmírně cením!

Vaše Kateřina

X