k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


Follow us

NEWSLETTER

Chcete vědět jako první o novinkách a slevách v e-shopu?


Hledat

Mám pro vás novinku. Mou první autorskou kuchařku!

Zdravím vás, přátelé kultury, sportu, umění a dobrého jídla!

 

Mám novinku! Mou první autorskou kuchařku a knihu o jídle. Jmenuje se Jíst a žít. Je o mém hledání „zlaté střední cesty“, hledání nové, normální podoby kuchyně i životního stylu našich prababiček v současné uspěchané a nervózní době. Nakonec jsem tu svou cestu našla – na zahradě, v přírodě ale i ve městě. S pokorou ke zkušenostem ověřených generacemi, s úctou k životu zvířat a rostlin i s nadějí, že v rozumném užívání darů naší planety leží klíč k budoucnosti. Souhlasím s Antoinem de Exupéry, že zemi nedědíme po našich předcích, ale půjčujeme si ji od našich dětí.

 

Na 256 stranách najdete přes 100 moderních, snadných a svěžích receptů ze zdravých surovin, ze kterých ráda vařím. Pár vybraných receptů můžete dokonce vidět i v televizním Herbáři. První díl na obrazovkách už máme za sebou a podle vašich ohlasů vím, jak se na knihu těšíte. Což mi dělá obrovskou radost! Moje první autorská kuchařka není jen o receptech. Věnuji se zde jídlu jako takovému a hlavně surovinám. Protože já nikdy nepřestanu hledat, co je opravdu dobré, chutné a zároveň zdravé.

 

Od počátečního impulzu a prvních řádek receptů uběhly skoro dva roky. Nechala jsem se inspirovat vším, co jsem se za pět let v Herbáři naučila, a zabalila jsem to pro vás do krásných fotografií mých receptů od foodstylingového týmu La buchta, do záběrů přírody tak blízkých, až se tají dech, a díky jemné grafice studia ReDesign a Jiřímu Hroníkovi, fotografovi titulní fotky věřím, že vás moje nová kniha o jídle potěší a inspiruje. Je to zkrátka taková normální herbářová kuchařka na dalších 100 let. A takovou jsem si ji vysnila!

 

Zdravá krajina, zdravé suroviny, zdravé recepty a zdraví lidé. To je filozofie Herbáře i této knihy. Vařit podle ní dokáže každý druhý. Jíst a žít podle ní můžeme zvládnout všichni. A chutnat bude i zapřisáhlým kuřákům a odpůrcům takzvaného zdravého životního stylu.

 

Knihu si můžete už nyní předobjednat na našem e-shopu i s autorským věnováním. Tak si spolu pojďme uvařit nějakou skvělou novinku.

 

 

 

X