k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


Follow us

NEWSLETTER

Chcete vědět jako první o novinkách a slevách v e-shopu?


Hledat

  • Váš nákupní košík je prázdný

Koho uvidíte v novém Herbáři?

Pustit si v nedělní podvečer Herbář je už taková podzimní tradice. A tradicí v Herbáři se také postupně stalo, že vás seznamuji s lidmi, kteří mají co říct k dobrému jídlu, naší krajině a ke zdravému životnímu stylu obecně. I když je letos pořad světový a podíváme se spolu do dalekých exotických krajů v Indii, zůstaneme samozřejmě jednou nohou doma. Nejenže jsem se zase vydala navštívit lokální pěstitele a chovatele, kteří získali ocenění Regionální potravina, do pořadu jsem si pozvala i řadu milých a zajímavých hostů. Bez všech těchto lidí by nebyl Herbář Herbářem! 

 

 A kdo přijal pozvání do Herbáře tentokrát? To se dozvíte v následující fotogalerii!

 

Markéta Pavleje alias foodblogerka Kitchenette není v Herbáři žádným nováčkem. Letošní první díl odstartovalo její thajské massaman kari, v druhém díle se Markéta postarala o exotické smoothies bowls. Její výborné světové recepty nás budou provázet celým pořadem.

 

Pan Bohumil Bradna se ve starších dílech Herbáře již objevil. Prvotním popudem pro začátek jeho činnosti byla snaha napomoci obnově květnatých luk. Jeho zahrady Planta naturalis jsou inspirací i pro letošní světový Herbář.

 

V Markvarticích je nádherně! Planta naturalis je taková polní botanická zahrada. Je vždy krásné sem zajet a dozvědět se víc o starých odrůdách.

 

 

Margit Slimáková je specialistka na zdravotní prevenci a výživu. Vystudovala farmacii a dietologii, využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Je autorkou knížky Velmi osobní kniha o zdraví, která je pro mě velkou inspirací. S Margit jsme prostě na stejné vlně! Pro letošní Herbář si připravila jednoduché rady o jídle a životním stylu, kterých se může držet každý divák.

 

 

Mimi Lan, módní návrhářku a majitelku značky a stejnojmenného butiku La Femme Mimi, uvidíte v Herbáři poprvé. Mimi strávila dětství ve Vietnamu a v našem pořadu uvaří voňavé bun cha. To je skvělé vietnamské jídlo – a Mimi se s námi podělí o to, jak si ho připravit doma.

 

X