k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


Follow us

NEWSLETTER

Chcete vědět jako první o novinkách a slevách v e-shopu?


Hledat

Jak na Nový rok, tak po celý rok!

Vážení a milý fanoušci a přátelé přírody , dobrého jídla, tradic, bylin a pořadu Herbář, rok se s rokem sešel a i já se ohlížím, jakých těch uplynulých 12 měsíců bylo. Prožívám každou zimu a hlavně v lednu jakousi hibernaci, zimní spánek, kdy pomaloučku polehoučku nabírám síly a plánuji (hezky z tepla domova ), jak si zařídím ten další krásný a určitě opět hektický rok (já to ani jinak neumím, i když ze všeho nejvíc toužím po klidu:)). Tentokrát už s číslovkou 2019. Ten uplynulý a pro mě celkem dlouhý čas byl totiž „hukot“ a pěkná jízda!  Zkoušení v divadle, přispívání na blog, psaní a dokončování kuchařky Jíst a žít, propagace filmu Toman a hlavně natáčení nové série Herbáře.  To všechno v nové lokaci a s nejmilejším hostem – Markétou Pavleje.

 

Také nesmím zapomenout na zahradu. Jo jo, už za chvíli se známý  koloběh rozjede na plné obrátky a čas novoročního rozmýšlení nad novými záhony a hlavně odrůdami a druhy zeleniny i bylin a novými semínky se zúročí (doufejme) nad zrytými záhony. Takový byl a bude i tenhle můj nový rok. Plný zahradních radostí, setí a pletí,  divadla, natáčení a psaní nové knihy, mé inspirace do další řady Herbáře. Jestli taky plánujete velké nebo i malé , ale vám rozhodně milé aktivity na letošek, pojďte si ještě trošku zalenošit (nabrat síly) a podívat se na to, jak jsem plánovala ten minulý rok strávit v Herbáři já.  A s vámi, mými milými souputníky!

 

I po všech již natočených řadách pro mě Herbář stále představuje nevyčerpatelnou studnici inspirace. Pokud jste na tom podobně, všechny jeho díly si můžete připomenout zde. No a pokud toužíte po dalších nových receptech a trochu té potravinové osvěty, mrkněte i do mé nové knihy, na které jsem celý rok poctivě pracovala.

 

 

X