k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


Follow us

NEWSLETTER

Chcete vědět jako první o novinkách a slevách v e-shopu?


Hledat

Díky Herbáři mám léto pořád!

Vás ještě poslední díl nového Herbáře čeká, ale já už mám odpracováno, přátelé. Poslední návštěva střižny, zvukového studia a tradá, další ročník Herbáře je za mnou… Byl to krásný a dost intenzivní ročník. Jak se vám ta jízda kuchyní, krajinou a tradicemi líbila? Já mám zážitků spousta, ale stejně si nejvíc pamatuju ten krásný jarní a časně letní čas, kdy jsme natáčeli na zahradě a pozorovali, jak všechno, co se poctivě zaselo a zasadilo, roste spolu s naším scénářem. A také na to, jak tvoříme záběry přírody hodně zblízka a jak si užíváme slunce, které tak moc teď v zimě chybí. Proto mám Herbář tak ráda. Zachycuje totiž tuhle prosluněnou náladu. S Herbářem léto trvá až do Vánoc.

 

Už teď vám můžu prozradit, že v posledním díle Herbáře uvidíte, co všechno se letos povedlo v kuchyni, ale hlavně, co dobrého se urodilo, a nejenom mně. Tolik zeleniny, ovoce a bylin! Jak píšu ve své nové kuchařce, ráda bych vás inspirovala k domácímu ekopěstování. To pro mě znamená to nejvíc „domácí bio“ a taky radost a energii, kterou všichni potřebujeme stále víc. A taky klid, po němž všichni v duchu toužíme, což?

 

A proto jsme už teď, takhle v zimě, rozšířili náš semínkový e-shop o spoustu nových zajímavých odrůd.  Můžete tak vybírat z největší nabídky původních a starých odrůd zeleniny, nebo si vybrat bioosiva podle vašich snů a přání. Neméně kvalitní jsou také nejrozmanitější asijské odrůdy vytříbených chutí. Bylinek tu najdete nepřeberně, a to díky panu Bradnovi, který je mým hlavním dodavatelem. Určitě si vyberete pěknou voničku, třeba jako poslední vánoční dárek pro své blízké.  Už ted’ si můžete pomalu začít plánovat a malovat  malá políčka bylinek a zeleniny na papír, společně se seznamem semínek, které je potřeba na jarní předpěstování a setí dokoupit.

 

Tak co vy na to, jdeme do toho zahradničení spolu? Jak jsme letos pěstovali v Herbáři se můžete podívat zde. A podle mé nové kuchařky pak všechnu tu vlastnoručně vypěstovanou zeleninu můžete zpracovat.

 

 

X